Wyscigi

Gry wyścigowe zapewniają dreszczyk emocji i emocje związane z jazdą po otwartej drodze lub w towarzystwie zawodowych kierowców. Jeśli czujesz potrzebę szybkości, wypróbuj te trzy gry wyścigowe 2022.

Wycieczka Mario Kart

Mario Kart to ukochana seria wyścigów kartingowych od Nintendo. Możesz sterować Mario, Bowserem i innymi w zabawnych gokartach i motocyklach wokół torów tematycznych, aby spróbować zająć pierwsze miejsce. Jest jednak zabawny zwrot akcji – możesz zbierać „broń” w postaci pocisków i wzmocnień w postaci grzybów, aby uzyskać niezły dopalacz.

Treści i funkcji rozgrywki jest wystarczająco dużo, aby zainteresować każdego. Urocza grafika jest dobra dla dzieci i jest również przyjazna dla początkujących.

Forza Horizon

Forza Horizon stanowi kontrast do Mario Kart, ponieważ jest to realistyczna gra wyścigowa zręcznościowa. Jeśli kiedykolwiek chciałeś jeździć Ferrari, Lamborghini lub którymkolwiek z samochodów, które widzisz w „Szybcy i wściekli”, to wszystko w Forza Horizon.

Sama gra jest ograniczona do konsol do gier Windows i Xbox, ale istnieją podobne gry wyścigowe, które możesz wypróbować na Playstation lub telefony komórkowe. Gran Turismo i Gear Club to podobne przykłady realistycznych gier samochodowych, które możesz kupić. Fotele wyścigowe i kontrolery kół zwiększają wrażenia.

Automaty online o tematyce wyścigowej

Połącz dwie swoje ulubione gry, grając w sloty online o tematyce wyścigowej. Możesz „wyścigać się” i spróbować jako pierwszy przekroczyć linię mety, gdy wszystkie bębny się wyrównają i zdobędziesz wielki jackpot.

Alternatywnie możesz wypróbować, popularną grę na automatach, która urzekła świat. Dołączenie jest łatwe, możesz szybko dokonać wpłaty i zacząć grać. Automaty online mają przewagę nad swoimi klasycznymi odpowiednikami w kasynie, ponieważ mają niską krzywą uczenia się i możesz wydawać przyrosty, aby rozciągnąć grę i cieszyć się nią.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *